E OKUL Giriş Karne Görüntüleme 202114 Ocak

2021 Karne notları e Okul üzerinden yayınlandı. Koronavirüs nedeni ile karne alamayan öğrenciler e okul girişi yaparak karnelerini görebilecekler. İşte 2020 E okul giriş ekranı karne görüntüleme…

22 ocak 2021 tarihi itibari ile 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı 1.dönemi sona erecek. Covid-19 nedeni ile okullar uzaktan eğitime devam kararı almıştı. Bu nedenle öğrenciler karnelerine e-okul üzerinden ulaşabilecek. İşte e okul karne giriş ekranı…

e OKUL Giriş Karne Notlarını Görüntüleme 2021

e OKUL Giriş Karne Notlarını Görüntüleme 2021

Veli ve Öğrenciler e okul girişi için e-oku.meb.gov.tr sitesinden VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ GİRİŞİ butonunu kullanarak karnelerine erişebilecekler. Soldaki butonu tıkladıktan sonra öğrenci e okul bilgileri istenecek.

e okul 2020 Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş

Öğrenciler bugün itibari ile eokul üzerinden karnelerini görebilecek. Ayrıca öğrenciler notlarına göre Takdir Belgesi, Teşekkür Belgesi gibi başarı belgelerini de e okul girişi yaparak görebilecek.

Lise Diploması Alma 2021

Liseden mezun olacak öğrenciler diplomalarını ve Takdir, Teşekkür belgelerini okullarından alabilecek. Mezun olduğu okula başvurarak diplomalarını okullarından ilerleyen tarihlerinde alabilecekler.

2021 Sınıf Geçme Nasıl Olacak, Sınıfta Kalma Var mı?

Covid-19 nedeni ile okulların tatil edilmesi ile 1.dönem notları öğrencilerin ders içi performans ve ödevlerine göre verilecek. 1.dönemde yazılı sınav yapan okullar ise 1.sınav notunu yazılı sınava göre 2. sınav notunu ise ders içi performansa göre verecek.

Lisede Sınıfta Kalma Var mı 2021

Geçen yıl yani 2019-2020 eğitim öğretim yılın korona virüs nedeni ile 2.dönem uzaktan eğitim yapılmış ve 2.dönem notları olmadığı için 1.dönem notları geçerli olmuştu. Bakanlık kararı ile geçen yıl sınıfta kalma olmamıştı. Lisede zayıf notu olan öğrenci sorumlu olarak üst sınıfa geçmişti. Sorumlu geçilen dersler için sorumluluk sınavlarına girmişlerdi. Bu sene de yani 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı için de geçerli olması bekleniyor.

e okul Karne giriş için yukarıdaki bağlantıyı kullanan öğrenci ve veliler e okul girişi ile ilgili problemlerini yorum bölümünden yazabilirler.

Yorumlar (1)

Tüm Yorumlar