Site icon E-Okul 2024

e Okul Öğrenci Girişi Yap 2024

e okul öğrenci girişi 2023 e-okul girişi yap

2024 e-okul öğrenci girişi yap. Öğrencilerin e okul Veli Bilgilendirme Sistemine girişi için bağlantı yazımızın devamında. Öğrenciler e okula T. C. Kimlik No ve Okul Numarası ile kolay bir şekilde giriş yapabilir.

e okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile öğrenci ve veliler karne görüntüleme, not görüntüleme, lgs sınav sonucu, kayıt sonuçları, sınıf öğrenme gibi bir çok işlemi yapabiliyor. Bunun için aşağıdaki bağlantıdan sisteme giriş yapmanız gerekiyor.

e-Okul Öğrenci Girişi Yap 2024 2025 VBS Giriş

e Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Giriş yaparken ;

bilgileri ilk aşamada istenmektedir.

Bu bilgileri girdikten sonra ikinci aşamada öğrenci ve veliden istenen bilgiler;

bu bilgileri de doğru girdiğinizde e okul girişi yapmış olacaksınız.

e Okul Veli İşlemleri

Sınav Bilgileri
Öğrenci Bilgileri
Duyurular
Devamsızlık Bilgisi
Not Bilgisi
Haftalık Ders Programı
Sınav Tarihleri
Aldığı Belgeler
Burs Ödeme Bilgileri
Okuduğu Kitaplar
Davranış Notları
Yıl Sonu Notları
Diploma Puanı
Nakil Durumu
e-KARNE
Şube Yazılı Ortalamaları
Pansiyon Zaman Çizelgesi
Pansiyon Yemek Menüsü
Pansiyon Devamsızlık Bilgileri
Sağlıkla İlgili Fiziksel Uygunluk Karnesi

e okul VBS sisteminde öğrenci ve Veliler yukarıdaki iş ve işlemleri yapabilir. Bazı maddeler sadece bazı sınıflar için geçerlidir. Örneğin diploma notunu sadece 8. sınıflar görebilir.

2024 LGS sınav sonuçları e Okul’da…

LGS sınav sonuçları e-okul.meb.gov.tr sitesinde açıklanacak. 8. sınıf öğrencileri LGS sonucunu e okul girişi yaparak öğrenebilecekler. 2024 LGS sonuçları Temmuz 2024 tarihinde açıklanacak.

Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından LGS tercih işlemleri de e okul sisteminden yapılacak. LGS tercihi ve sonuçları için her öğrenci bireysel olarak e okul öğrenci girişi yapacak.

2024-2025 İlkokul-Ortaokul Kayıt sonuçları e-Okul’da

2024-2025 İlkokul 1.sınıf ve Ortaokul 5. sınıf kayıt sonuçları eokul üzerinden öğrenilebilecek. e Kayıt sonuçları temmuz ayından itibaren öğrenci ve velilere açılacak.

2024 e okul öğrenci girişi yaparken yaşadığınız problemleri yorum bölümünden yapabilirsiniz. Öğrenci ve Veliler e okul hakkındaki düşünceleriniz neler? e-okul girişi 2024, E-OKUL VBS 2024, e-okul öğrenci girişi karne 2024-2025

Exit mobile version