Site icon E-Okul 2024

e Okul Öğretmen Girişi 2024

e okul öğretmen girişi 2022

e Okul öğretmen girişi 2024 e okul yönetim ekranı… E okula giriş yapmak isteyen bir çok öğretmen eokul giriş yapamıyor biz de e-okul.org sitesi olarak öğretmenler için e okul öğretmen giriş ekranını hazırladık. İşte siteye giriş linki…

E Okul Öğretmen Girişi Yap 2024

e okul yönetici girişi yapmak istediğinizde google’da e okul kelimesini aradığınızda farklı bir siteye yönlendirdiğini görüyorsunuz. e okul öğretmen girişi direk yapabilmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

e okul google araması sonrasında e okul girişi için e-okulyd.meb.gov.tr sitesine yönlendiriyor. Bu girişten öğretmen ve yöneticiler giriş yaptığında hata olarak yurt dışı girişi hatası veriyor. Bu nedenle e okul öğretmen girişi için e-okul.meb.gov.tr adresini kullanmanız gerekiyor.

e Okul Öğretmen Girişi Ekranı 2024

e-okul.meb.gov.tr sitesine girdiğinizde e okul yönetim bilgi sistemi girişi ekranın sol kısmında bulunan yerden yapılmaktadır.

Görselde gördüğünüz gibi e okul yönetim girişi için;

bölümlerini girdikten sonra GİRİŞ butonunu kullanabilirsiniz. İsterseniz e okul öğretmen girişi için e-devlet girişi butonunu da kullanabilirsiniz. NOT olarak sistemde “Sadece Öğretmen Kullanıcıları Tarafından e-Devlet Girişi Yapılabilir.” uyarısı yapılmaktadır.

2024 E Okul Öğretmen Girişi İçin MEBBİS Kullanma

2024 yılında e okul girişi için MEB mebbis girişi üzerinden e okul öğretmen giriş butonu ekledi. Öğretmenler için tüm girişler artık MEBBİS üzerinden yapılabiliyor. Peki Mebbis e okul girişi nasıl yapılıyor. İşte detaylı anlatımı…

Yukarıdaki linkten MEBBİS’e giriş yapıyoruz.

MEBBİS girişi yaptıktan sonra aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi eOKUL butonunu tıklayarak e okul öğretmen girişi yapabiliyoruz.

MEBBİS üzerinden;

e Okul Öğrenci Girişi için TIKLA >

e Okul Girişi Sırasında Yaşanan Problemler

e Okul girişi esnasında bazen bir çok problem yaşanabiliyor. Bazıları kullanıcı tarafından yapılan hatalarken bazıları ise sistemsel oluyor. İşte e okul girişinde alınan hatalar ve çözümleri.

Bu hatalar dışında e okul öğretmen girişi esnasında hata alıyorsanız yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Exit mobile version