Hotmail Giriş Sayfası, Hotmail Oturum Açma 202027 Mayıs

Hotmail hesabı olup hotmail oturum açamayanlar için hotmail giriş sayfasını hazırladık. Tek tıkla hotmail sayfanıza giriş yapabilirsiniz. İşte 2020 hotmail sign oturum açma ekranı…

e-Posta servislerinden en bilindik ve en çok tercih edilen site muhtemelen hotmail.com. Hotmail hesabı ile e-maillerine ulaşmak isteyen bir çok kullanıcı hotmail açılmıyor, hotmaile giremiyorum sorunu ile karşılaşıyor. Aşağıdaki linkten kolayca hotmail hesabınıza girebilirsiniz.

Hotmail Sign Oturum Açma 2020

hotmail oturum açma 2020

Yukarıdaki bağlantıyı tıkladığınızda hotmail.com yeni servis sağlayıcısı outlook.live.com adresine yönlendirileceksiniz.

Google.com sitesinde “hotmail giriş” araması yaptığınızda karşınıza ilk sırada outlook.live.com sitesi çıkacaktır. outlook.live.com sitesine giriş yaptığınızda aşağıdaki görselde olduğu gibi “Oturum Açın” butonu ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

hotmail giriş sayfası 2020

Oturum açın butonunu tıkladığınızda Microsoft Oturum Aç ekranı karşınıza çıkacak. Sizden kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi yada telefon numaranızı yada skype kullanıcı adınızı girmenizi isteyecek. Mail adresimizi yazıp İLERİ butonuna tıklıyoruz ve şifremizi girerek oturum açmış oluyoruz.

hotmail oturum açma 2020

Eğer henüz bir hotmail yani outlook hesabımız yoksa Bir Tane Oluştur!

Hotmail Giriş Yapamıyorum, Oturum Açılmıyor?

hotmail giriş yaptıktan sonra bir çok kişi hotmail oturumunu açamıyor. Genellikle karşılaşılan problemlerde;

  • E-Posta adresinin yanlış yazılması
  • Şifrenin yanlış yazılması
  • E-Posta adresinin henüz alınmamış olması yani henüz hesap oluşturmadan hesaba giriş yapılması
  • Outlook sitesinin sunucu kaynaklı problemleri

Outlook Nedir?

Outlook.com, Microsoft tarafından 31 Temmuz 2012 tarihinde yeniden açılan bir e-posta servisidir.

Microsoft, 1997’de Hotmail’i 400 milyon dolar karşılığında satın aldı ve daha sonra Windows Live ürün grubunun bir parçası olarak (Windows Live da Hotmail gibi yeniden adlandırıldı) MSN Hotmail olarak başlattı. Microsoft Ekim 2011’de 36 dilde Hotmail’in son sürümünü yayımladı. Bunun yerine Outlook.com 2013’te getirildi. Outlook.com’un 400 milyon aktif kullanıcısı vardır.

Hotmail yani outlook dışında kullanılan diğer bir e posta servisi de Gmail dir. Gmail hesabı açmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

e-posta adresine giriş yapmak isteyen hotmail kullanıcıları için kolay bir şekilde hotmaile nasıl girilir, hotmail giriş linkini bu yazımızda paylaştık. Hotmail.com giriş yapamayanlar yorum bölümünden yaşadıkları problemleri yazabilirler.

Yorumlar (0)