5. Sınıf İngilizce Kelimeler 2. Ünite PDF29 Temmuz

5. Sınıf İngilizce Kelimeler 2. Ünite My Town Kelimeler İndir. 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı 5. Sınıf İngilizce kelimeleri ünite ünite hazırladık. 5. Sınıf İngilizce 2. Ünite kelimeleri aşağıdan pdf olarak indirebilirsiniz.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı için 5. sınıf İngilizce 2. ünite kelimlerini resimli olarak hazırladık. Hazırladığımız belgede kelimelerin okunuşları, anlamları ve kelimeyi daha iyi ezberlemeniz için görseller eklenmiştir. Aşağıdan indirebilir ve 5. sınıf ingilizce kelime kartları hazırlayabilirsiniz.

5. Sınıf İngilizce 2. Ünite My Town Kelimeleri İndir PDF İngilizce Kelime Kartları

5. sınıf öğrencileri için 5. sınıf ingilizce kelime kartları pdf arayanlar için özenle hazırlanmış belgemizi kullanabilir ve bu belge ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz. Belgedeki hataları ve eksikleri belirtirseniz seviniriz.

5. Sınıf İngilizce 2. Ünite My Town ile ilgili 5. sınıf İngilizce ders kitabı(Happy English Başaran Yayıncılık), MEB kazanım testleri ve MEB Beceri Temelli Testler referans alınmıştır. Sadece kitapta yer alan değil sorularda yer alan yeni gördükleri kelimeleri de ekledik.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı için 5. Sınıf İngilizce ders kitabı cevaplarını da hazırladık. Öğrenciler aşağıdaki bağlantıdan kitaptaki çözümleri inceleyebilirler.

5. sınıf İngilizce kelimeler ile ilgili görüşlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Yorumlar (0)