Hüsnü Özyeğin Vakfı Alemdağ Tunç Çapa Anadolu Lisesi Taban Puanı 202124 Haziran

Çekmeköy Tunç Çapa Anadolu Lisesi Puanı 2021, Tunç Çapa Anadolu Lisesi nerede, nasıl gidilir? Hüsnü Özyeğin Vakfı Alemdağ Tunç Çapa Anadolu Lisesi hakkında detaylı bildi…

Çekmeköy İlçesinde yerel yerleştirme ile öğrenci alan liselerden Hüsnü Özyeğin Vakfı Alemdağ Tunç Çapa Anadolu Lisesi hakkında merak edilenleri araştırdık. İşte tüm detaylar.

Hüsnü Özyeğin Vakfı Alemdağ Tunç Çapa Anadolu Lisesi

Tunç Çapa Anadolu Lisesi

Adres: Merkez, İlim Caddesi, 140. Sokak No:9, 34794 Alemdağ / Çekmeköy/İstanbul
Telefon: (0216) 484 64 36
Web: http://tunccapaanadolulisesi.meb.k12.tr/

Tunç Çapa Anadolu Lisesi Nasıl Kayıt Alıyor?

Tunç Çapa Anadolu Lisesi Çekmeköy bölgesinden sınavsız öğrenci alıyor. Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir. Tunç Çapa Anadolu Lisesi adrese dayalı öğrenci alıyor. Yani Çekmeköy bölgesinde ikamet eden öğrenciler kayıt olabiliyor. Bunun için diploma puanına göre sıralama yapılıyor. Peki Tunç Çapa Anadolu Lisesi için en az kaç puan lazım?

Tunç Çapa Anadolu Lisesi Taban Puanı 2021

Tunç Çapa Anadolu Lisesi 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında en düşük 80-85 arası diploma puanı ile öğrenci aldı. Bu sene yani 2020-2021 için de muhtemelen 85 civarında olacaktır. Yani Tunç Çapa Anadolu Lisesi için en az 85 diploma puanına ihtiyacınız olacak. Puan başvuran öğrencilere göre değişecektir.

2021 Sınavsız öğrenci alan liselerden İstanbul Çekmeköy ilçesinde bulunan Tunç Çapa Anadolu Lisesi hakkında kısaca bilgi verdik. 2021 Tunç Çapa Anadolu Lisesi için en az kaç puan lazım bu yazımızda öğrenmiş oldunuz. Tunç Çapa Anadolu Lisesi hakkında görüşlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Yorumlar (1)