Güç Kardeşler Anadolu Lisesi Taban Puanı 202124 Haziran

Çekmeköy Güç Kardeşler Anadolu Lisesi 2021 Taban Puanı. Güç Kardeşler Anadolu Lisesi nerede, nasıl gidilir? Güç Kardeşler Anadolu Lisesi kaç puanla öğrenci alıyor? İşte tüm detaylar…

2021 lise kayıtları için Çekmeköy bölgesindeki liselerden Çekmeköy Güç Kardeşler Anaolu Lisesi hakkında kısaca bilgi verelim.
Çekmeköy İlçesinde yer alan Güç Kardeşler Anadolu Lisesi diploma puanı ile öğrenci alan liselerden. Peki Güç Kardeşler Lisesi kaç puanla öğrenci alıyor, hangi bölgelerden kayıt alıyor, nerede, nasıl gidilir? İşte detaylar…

Güç Kardeşler Anadolu Lisesi

Güç Kardeşler Anadolu Lisesi Nerede?

Adres: Hamidiye, Mimar Sinan Cd. No:46, 34782 Çekmeköy/İstanbul
Telefon: (0216) 639 08 08
Web: http://guckardesler.meb.k12.tr/

Güç Kardeşler Anadolu Lisesi Nasıl Kayıt Alıyor?

Yerel yerleştirme yani sınavsız yerleştirme. Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir. Güç Kardeşler Anadolu Lisesi adrese dayalı öğrenci alıyor. Yani Çekmeköy bölgesinde ikamet eden öğrenciler kayıt olabiliyor. Bunun için diploma puanına göre sıralama yapılıyor. Peki Güç Kardeşler Anadolu Lisesi için en az kaç puan lazım?

Güç Kardeşler Anadolu Lisesi Taban Puanı 2021

Güç Kardeşler Anadolu Lisesi 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında en düşük 85 diploma puanı ile öğrenci aldı. Bu sene yani 2021-2022 için de muhtemelen 85-90 arası değişecektir. Yani Güç Kardeşler Anadolu Lisesi için en az 85 diploma puanına ihtiyacınız olacak. Puan başvuran öğrencilere göre değişecektir.

2021 Sınavsız öğrenci alan liselerden İstanbul Çekmeköy ilçesinde bulunan Güç Kardeşler Anadolu Lisesi hakkında kısaca bilgi verdik. 2020 Güç Kardeşler Anadolu Lisesi için en az kaç puan lazım bu yazımızda öğrenmiş oldunuz. Güç Kardeşler Anadolu Lisesi hakkında görüşlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Yorumlar (1)

Tüm Yorumlar