E OKUL Giriş Karne Görüntüleme 202018 Haziran

2020 Karne notları e Okul üzerinden yayınlandı. Koronavirüs nedeni ile karne alamayan öğrenciler e okul girişi yaparak karnelerini görebilecekler. İşte 2020 E okul giriş ekranı karne görüntüleme…

19 Haziran 2020 tarihi itibari ile 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı sona erdi. Covid-19 nedeni ile okullar tatil edilmiş ve bu sene 2. dönem karneleri e-okul üzerinden görüntülecek. İşte EOKUL giriş ekranı…

e OKUL Giriş Karne Notlarını Görüntüleme 2020

e OKUL Giriş Karne Notlarını Görüntüleme 2020

Veli ve Öğrenciler e okul girişi için e-oku.meb.gov.tr sitesinden VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ GİRİŞİ butonunu kullanarak karnelerine erişebilecekler. Soldaki butonu tıkladıktan sonra öğrenci e okul bilgileri istenecek.

e okul 2020 Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş

Öğrenciler bugün itibari ile eokul üzerinden karnelerini görebilecek. Ayrıca öğrenciler notlarına göre Takdir Belgesi, Teşekkür Belgesi gibi başarı belgelerini de e okul girişi yaparak görebilecek.

Lise Diploması Alma 2020

Liseden mezun olacak öğrenciler diplomalarını ve Takdir, Teşekkür belgelerini okullarından alabilecek. Mezun olduğu okula başvurarak diplomalarını okullarından ilerleyen tarihlerinde alabilecekler.

2020 Sınıf Geçme Nasıl Olacak, Sınıfta Kalma Var mı?

Covid-19 nedeni ile okulların tatil edilmesi ile 2.dönem notları yerine 1.dönem notları geçerli olacak.

İlkokul 1’inci, 2’nci ve 3’üncü sınıflarda eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yapıldığı dönemde başarı durumu değerlendirilen öğrenciler bir üst sınıfa geçmiş sayılacak. Ancak ilkokullarda velinin yazılı talebi doğrultusunda sınıf tekrarı yaptırılabilecek.

Lisede Sınıfta Kalma Var mı 2020

2.dönem notları olmadığı için 1.dönem notları geçerli olacak. Sınıfta kalma olmayacak. Lisede zayıf notu olan öğrenci sorumlu olarak üst sınıfa geçecek. Sorumlu geçilen dersler için bu hafta sorumluluk sınavları yapılacak.

e okul Karne giriş için yukarıdaki bağlantıyı kullanan öğrenci ve veliler e okul girişi ile ilgili problemlerini yorum bölümünden yazabilirler.


Yorumlar (0)